Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czterech sprawców kradzieży z włamaniem usłyszało zarzuty

Data publikacji 30.12.2010

Policjanci z Kampinosu przedstawili zarzuty kradzieży z włamaniem czterem sprawcom. Na początku grudnia mężczyźni dwukrotnie włamali się do stojaka, z którego skradli łącznie 14 butli gazowych. Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali Macieja W. i Daniela D. mających związek z kradzieżami. Wczoraj policjanci z Kampinosu zatrzymali Sebastian Sz. i Marcina W. Mężczyźni w wieku od 19 do 24 lat usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznali się i poddali dobrowolnie karze. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku grudnia policjanci z Kampinosu zostali powiadomieni o dwukrotnym włamaniu do stojaka, z którego sprawcy skradli łącznie 14 butli gazowych. Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do wykrycia i zatrzymania sprawców. Sprawą zajęli się również kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Dzięki uzyskanym informacjom i pracy operacyjnej kryminalni zatrzymali 22-letniego Macieja W. i 19-letniego Daniela D. Wczoraj mundurowi z kampinoskiego komisariatu zatrzymali kolejnych dwóch sprawców. W ich ręce wpadł 20-letni Sebastian Sz. i 24-letni Marcin W.

Zgromadzony przez policjantów z Kampinosu materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie czterem sprawcom zarzutu kradzieży z włamaniem. Mężczyźni przyznali się do jego popełnienia i poddali dobrowolnie karze. Za popełnienie tego przestępstwa, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dt, ego


 

Powrót na górę strony