Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany 2 listami gończymi

Data publikacji 30.12.2010

Wczoraj kryminalni z Mokotowa zatrzymali Krzysztofa B. 35-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi. Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia wydał również nakaz doprowadzenia mężczyzny do najbliższego aresztu śledczego lub zakładu karnego. Teraz ma on do odbycia karę ponad 4 lat pozbawienia wolności.

Policjanci uzyskali informację, że poszukiwany Krzysztof B. może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Mokotowa. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Już o 4.30 pojechali pod znany im adres. Przez dłuższy czas obserwowali mieszkanie, w którym mimo wielu wezwań, nie otworzono drzwi. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze Straży Pożarnej, aby je wyważyć drzwi, poszukiwany Krzysztof B. wpuścił policjantów do mieszkania.

Kryminalni przewieźli 35-latka do mokotowskiej komendy. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi. Krzysztof B. miał zostać doprowadzony do najbliższego zakładu karnego lub aresztu śledczego celem odbycia kary ponad 4 lat pozbawienia wolności. Poszukiwany ma na swoim koncie między innymi włamanie oraz oszustwo. Wczoraj zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do aresztu.

bw/mb

Powrót na górę strony