Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pourywali lusterka i zniszczyli sterownik

Data publikacji 30.12.2010

Ułamanie lusterek bocznych w trzech pojazdach oraz uszkodzenie siłownika do podnoszenia reflektora to zarzuty, jakie usłyszało dwóch mężczyzn. 17-letni Michał Z. i 18-letni Grzegorz M. wpadli w ręce policjantów z Bemowa. Wkrótce za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Za ten czyn grozi im do 5 lat więzienia.

Przed 4.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o niszczeniu samochodów przez dwóch mężczyzn. Natychmiast w rejon parkingu przy ul. Puszczy Solskiej skierował załogę policji. Na miejscu mundurowi ustalili świadka zdarzenia. Z jego relacji wynikało, że dwóch mężczyzn idąc po parkingu kopało w karoserie zaparkowanych pojazdów i urywało lusterka. Jak ustalili mundurowi, w ten sposób uszkodzili cztery pojazdy. Policjanci zatrzymali Michała Z. i Grzegorza M.. Obaj zostali rozpoznani jako sprawcy przestępstwa.

17-letni Michał Z. i 18-letni Grzegorz M. zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu usłyszeli po 4 zarzuty uszkodzenia mienia. Za ten czyn grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ak, jb

Powrót na górę strony