Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowani za rozbój

Data publikacji 30.12.2010

Sąd tymczasowo aresztował zatrzymanych przez policjantów z Ochoty dwóch 18-latków. Paweł Ż i Wojciech T. dotkliwie pobili rówieśnika wracającego ze swoją dziewczyną do domu, a potem go okradli. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Przed 2:00 w nocy, na ulicy Cietrzewia dwaj napastnicy zaatakowali 18-latka wracającego do domu ze swoją dziewczyną. Sprawcy kopali i bili pięściami pokrzywdzonego po całym ciele, a nawet uderzali jego głową w murek ogrodzenia. Kiedy chłopak stracił przytomność, zdjęli mu spodnie, ukradli pieniądze oraz dokumenty i uciekli. Pobity mężczyzna trafił do szpitala.

Wezwani na miejsce policjanci z warszawskich Włoch natychmiast przystąpili do działania. Na podstawie materiału dowodowego kryminalni z Ochoty zatrzymali dwóch 18-latków. Paweł Ż. i Wojciech T. trafili do policyjnej celi. Rozbójnicy byli już znani Policji. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na trzy miesiące. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

dt, ew

Powrót na górę strony