Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w zakładzie pracy

Data publikacji 29.12.2010

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku przy pracy. Do zdarzenia doszło dziś o 2.00 w nocy w jednym z zakładów produkcyjnych. 22-letni pracownik został zgnieciony przez prasę. Dokładną przyczynę jego śmierci poznamy po sekcji. Śledczy pod nadzorem prokuratora badają okoliczności zdarzenia.

Dziś nad ranem policjanci z Grodziska Mazowieckiego zostali powiadomieni o śmiertelnym wypadku w jednym z zakładów produkcyjnych. Na miejsce skierowano policyjną załogę. Powiadomiono prokuratora. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchano świadków.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni pracownik prawdopodobnie około 1.00 w nocy wyszedł z hali produkcyjnej, aby wyrzucić śmieci do kontenera połączonego z prasą miażdżącą śmieci. W nieznanych okolicznościach został zgnieciony przez prasę. Po pewnym czasie został znaleziony przez innego pracownika.

Śledczy z Grodziska pod nadzorem prokuratora badają okoliczności zdarzenia. Dokładną przyczynę śmierci pracownika poznamy po sekcji.

 

ak

Powrót na górę strony