Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szukali rozrywki, usłyszeli zarzuty

Data publikacji 29.12.2010

Mokotowscy policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy zniszczyli opla. Wojciech J. oraz Patryk C. tłumaczyli funkcjonariuszom, że wyrwali samochodowe lusterko oraz wycieraczkę „dla rozrywki”. 18-latkowi za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat więzienia, a jego 17-letni kolega odpowie za wykroczenie.

Około 23.00 dyżurny mokotowskiej komendy przyjął zgłoszenie dotyczące uszkodzenia opla przy skrzyżowania ulicy Bonifacego i Sikorskiego. Policyjni wywiadowcy natychmiast udali się we wskazane miejsce. W rejonie ulicy Bonifacego funkcjonariusze zauważyli cztery osoby , które na ich widok rzuciły się do ucieczki. Policjanci zatrzymali je po krótkim pościgu i wylegitymowali. Na miejscu pojawiła się również właścicielka zniszczonego opla. Okazało się, że z pojazdu zostało urwane lusterko oraz wycieraczka. Wszyscy zostali przewiezieni do wilanowskiego komisariatu.

Wilanowscy policjanci przyjęli od kobiety zawiadomienie o uszkodzeniu opla corsy. Wartość urwanego lusterka została oszacowana na kwotę 300 złotych, a lusterka na 50 złotych. Do zniszczenia samochodu przyznał się 18-letni Wojciech J. oraz 17-letni Patryk C. , którzy oznajmili mundurowym, że zrobili to „dla rozrywki”.

Wczoraj policjanci przedstawili 18-latkowi zarzut uszkodzenia lusterka. Za to przestępstwo Wojciechowi J. grozi do 5 lat więzienia. Jego 17-letni kolega, który przyznał się do wyrwania wycieraczki odpowie za wykroczenie.

ea/mb
 

Powrót na górę strony