Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli z narkotykami

Data publikacji 27.12.2010

Policjanci z Ursynowa podczas kontroli samochodu znaleźli torebkę z kokainą. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 30 gramów narkotyku. 33-letni Robert S. odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mundurowi z Wilanowa zatrzymali 30-latka posiadającego przy sobie strzykawkę z heroiną.

Policjanci zatrzymali do kontroli opla astrę w rejonie Al. Komisji Edukacji Narodowej. Zarówno mężczyzna siedzący za kierownicą samochodu, jak i pasażer w trakcie policyjnych czynności zachowywali się nerwowo. Podczas przeszukaniu pojazdu, wyszło na jaw, co było powodem ich zachowania. Policjanci znaleźli pod siedzeniem torebkę z białym proszkiem oraz elektroniczną wagę. Po sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to kokaina, w ilości blisko 30 gramów.

Policjanci ustalili, że narkotyki są własnością 33-letniego Roberta S. Mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Teraz może trafić za kratki nawet na 5 lat.

Z kolei policjanci z Wilanowa podczas patrolowania ulicy Wiertniczej zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy na widok zbliżających się mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Szybko okazało się, że powodem takiego zachowania była strzykawka z bezbarwnym płynem, którą jeden z nich schował w kieszeni bluzy.

Policjanci sprawdzili testerem zabezpieczoną substancję. Badanie wykazało, że jest to heroina. Wczoraj policjanci przedstawili Michałowi W. zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mb, mm

Powrót na górę strony