Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zezłościło go zwrócenie uwagi

Data publikacji 27.12.2010

Policjanci z Konstancina-Jeziorny zatrzymali 28-letniego Jana B. Mężczyzna wybił szyby w aucie, ponieważ właściciel pojazdu zwrócił mu uwagę, aby zszedł z jezdni. Sprawca miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło tuż po 2:00 w nocy, w świąteczny weekend na ulicy Wilanowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Wracający do domu właściciel fiata pandy zauważył, że środkiem ulicy idzie zataczając się pijany mężczyzna. Kierowca zatrzymał się i zwrócił mu uwagę, aby zszedł z jezdni. To wzbudziło agresję mężczyzny. Ze złości powybijał szyby w aucie i wygrażał poszkodowanemu. Kierowca powiadomił o zdarzeniu oficera dyżurnego i ruszył za wandalem, a po chwili ujął sprawcę.

Policjanci z miejscowego komisariatu byli na miejscu kilka minut później. Jan B. został zatrzymany. Na miejscu poddano go badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało prawie 2 promile. Jan B. będzie odpowiadał za uszkodzenie mienia i groźby karalne wypowiadane pod adresem właściciela samochodu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

hkk, mm

Powrót na górę strony