Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od niego narkotyków już nikt nie kupi

Data publikacji 23.12.2010

Środki psychotropowe w postaci marihuany i amfetaminy znaleźli w mieszkaniu 25-letniego Bartosza G. policjanci z Legionowa. Kryminalni zatrzymali mężczyznę pod zarzutem handlu środkami odurzającymi. Za popełnione przestępstwo Bartosz G. może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Specjalna waga do porcjowania narkotyków, prawie 20 gramów marihuany, amfetamina, tzw. dilerki, pieniądze pochodzące najprawdopodobniej z przestępczej działalności Bartosza G. oraz wiele innych przedmiotów, które stanowić będą dowód w prowadzonym śledztwie zabezpieczyli w poniedziałek policjanci z Legionowa.

Kryminalni znaleźli to wszystko w mieszkaniu Bartosza G. w chwili jego zatrzymania. W czynnościach brał także udział pies z Wydziału Wywiadowczo Patrolowego Komendy Stołecznej Policji szkolony do wyszukiwania narkotyków.

Dotychczasowe ustalenia funkcjonariuszy prowadzących sprawę, które doprowadziły ich do 25-latka, wskazują na to, że mężczyzna od co najmniej półtora roku sprzedawał nie tylko w Legionowie różnego rodzaju narkotyki .

Decyzją sądu Bartosz G. został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

ea/rsz

Powrót na górę strony