Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Stówka na obiad”

Data publikacji 23.12.2010

Kierowca skody fabii spieszył się do pracy i wyprzedzał na skrzyżowaniu oraz na przejściu dla pieszych. Zauważyli to policjanci z Pomiechówka i zareagowali. Zamiast mandatu kierowca wręczył funkcjonariuszom 100 zł. na obiad. Mundurowi banknot zabezpieczyli, a 27-letniego Mirosława K. zatrzymali.

Wszystko wydarzyło się w Stanisławowie, gm. Pomiechówek. Miejscowi policjanci zauważyli, jak kierowca skody fabii łamie przepisy ruchu drogowego, wyprzedzając inny pojazd na przejściu dla pieszych i na skrzyżowaniu. Natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna miał świadomość, że popełnił wykroczenie. Policjanci poinformowali go, że zostanie nałożony na niego mandat karny. W tym momencie mężczyzna wręczył funkcjonariuszom banknot 100 złotowy, twierdząc, że to na obiad.

Mundurowi banknot zabezpieczyli, a 27-letniego Mirosława K. zatrzymali do wyjaśnienia sprawy. Mężczyzna został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzut udzielenia korzyści majątkowej. Zgodnie z kodeksem karnym grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd.

ak, ij

Powrót na górę strony