Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ciało zakopane w ogródku

Data publikacji 23.12.2010

Stołeczni policjanci z Ochoty zatrzymali cztery osoby mogące mieć związek ze śmiercią dziewczynki, która dziś miałaby 12 lat. Zatrzymani to 44-letnia Ewa Ch., 49-letni konkubent kobiety oraz dwaj bracia dziewczynki 22-letni Arkadiusz i 24-letni Paweł. Na posesji policjanci znaleźli zakopane ciało dziewczynki.

Losem Dorotki, która dziś miałaby 12 lat zainteresował się Sąd Rejonowy, do którego wpłynęło pismo ze szkoły, że dziewczynka, która powinna chodzić do placówki, nie uczęszcza do niej. Powiadomiona o tym fakcie prokuratura zleciła stołecznym policjantom, aby sprawdzili, co dzieje się z 12-latką.

Funkcjonariusze z Ochoty natychmiast udali się do miejsca zamieszkania dziewczynki, aby ustalić dlaczego dziecko nie uczęszcza do szkoły. Matka nie potrafiła wytłumaczyć, gdzie przebywa jej córka. Wiedzy tej nie mieli również mieszkający z 44-letnią Ewą Ch., jej konkubent 49-letni Mieczysław Ł. oraz dwaj jej synowie 22-letni Arkadiusz i 24-letni Paweł.

Pod nadzorem prokuratora policjanci przeszukali posesję należącą do matki dziewczynki. Po szczegółowym rozpytaniu kobieta stwierdziła, że jej córka nie żyje. Kobieta powiedziała funkcjonariuszom, że córka została zakopana w ogródku obok domu.

W trakcie sprawdzania policjanci znaleźli na posesji zakopane ciało ludzkie. Ponadto kryminalni znaleźli na posesji niewielką ilość amfetaminy i marihuany, wagę elektroniczną, torebki z zapięciem strunowym oraz 13 sztuk amunicji gazowej.

44-letnia Ewa Ch., jej synowie oraz konkubent zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Obecnie najważniejszą rzeczą będzie ustalenie przyczyn śmierci dziecka. W tym celu biegli przeprowadzą specjalistyczne badania.

Sprawę prowadzi prokuratura wspólnie z policją z Ochoty.

ea
 

Film Ciało zakopane w ogródku


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Ciało zakopane w ogródku (format flv - rozmiar 2.42 MB)

Powrót na górę strony