Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy napadu zatrzymani

Data publikacji 18.12.2010

Policjanci z Legionowa zatrzymali czterech sprawców rozboju, do którego doszło w miniony weekend na przystanku autobusowym przy ulicy Warszawskiej. Napastnicy dotkliwie poturbowali soje ofiary zabierając im telefony komórkowe. Wszyscy przyznali się już do popełnionego przestępstwa. Za to, co zrobili grozi im do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na przystanku autobusowym na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Sobieskiego w Legionowie. O trzeciej nad ranem do stojących tam dwóch młodych mężczyzn podeszli Patryk N.(21 L), Hubert R.(20 L), Krzysztof R.(21 L) i Łukasz S.(20 L) Wszystko zaczęło się od zaczepki i krótkiej wymiany zdań. Chwilę po tym w ruch poszły pięści i kopniaki. Czwórka napastników dotkliwie pobiła swoje ofiary zabierając im dwa telefony komórkowe i pozostawiając bez pomocy na mrozie.

Sprawcy uciekli a sprawa trafiła do policjantów z Legionowa. Podjęte przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego czynności już po niespełna tygodniu doprowadziły do ustalenia danych personalnych napastników. Do ich zatrzymania doszło w czwartek na terenie Wyszkowa. Policjanci odzyskali także warte ponad 1000 złotych skradzione telefony komórkowe.

Za popełnione przestępstwo wszystkim zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Powrót na górę strony