Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna realizacja narkotykowa w centrum

Data publikacji 17.12.2010

Kobietę w wieku 30 lat zatrzymali policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu śródmiejskiej komendy policji podczas realizacji w mieszkaniu w centrum. W czasie przeszukania lokalu zabezpieczono ponad 100 g marihuany, 58 tabletek clonozepanu oraz wagę elektroniczną. Zabezpieczono też około 800 złotych na poczet przyszłych kar. Kobiecie grozi do 8 lat więzienia.

Z informacji, które posiadali policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu śródmiejskiej komendy wynikało, że w mieszkaniu w centrum ma dojść do transakcji narkotykowej. Przygotowano zasadzkę. Po południu na miejsce udała się wytypowana grupa funkcjonariuszy. Zastano tam młodą kobietę podejrzewaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i przygotowanie do wprowadzania ich do obrotu.

30-letnia Agata S. została zatrzymana. Dzisiaj trafi do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyku i przygotowania do wprowadzania ich do obrotu. Grozi jej do 8 lat więzienia.
Policjanci zabezpieczyli ponad 100 g marihuany, 58 tabletek clonozepanu i elektroniczną wagę. Z kolei na poczet przyszłych kar zabezpieczono około 800 złotych.

 

ak, to

Powrót na górę strony