Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowy areszt dla dilera

Data publikacji 17.12.2010

Posiadał marihuanę i przy sobie i w domu, do tego miał wagę elektroniczną i trudnił się handlem narkotykami. W sumie usłyszał 12 zarzutów. 21-letni Mateusz H. wpadł w ręce policjantów z Rembertowa. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy trzymiesięczny areszt.

Rembertowscy policjanci podjęli interwencję wobec osób jadących mitschubischi coltem. Na widok policjantów jeden z mężczyzn odrzucił zawiniątko z zawartością 1,5 grama marihuany. 21-letni Mateusz H. trafił do policyjnej celi, a mundurowi działali dalej.

Okazało się, że posiadanie działki suszu to nie jest jedyne i wcale nie największe przewinienie zatrzymanego. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli jeszcze 46,7 grama marihuany i wagę elektroniczną. Dodatkowo dotarli do osób, którym sprzedawał towar.

W sumie mundurowi zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 21-latkowi 12 zarzutów, w tym 9 za udzielanie środków odurzających. Mateusz H. odpowie również za posiadanie znacznej ilości narkotyków, urządzenia służącego do ich przetwarzania. W sądzie przychylono się do wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

ea/jw
 

Powrót na górę strony