Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do dwóch samochodów

Data publikacji 15.12.2010

Mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali samochodowego włamywacza. Mariusz D. jednej nocy włamał się do chryslera oraz audi, z których skradł przedmioty o wartości ponad 6.000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do mokotowskiej jednostki zgłosił się właściciel chryslera, który powiadomił o włamanie do samochodu. Sprawca wybił szybę w pojeździe i skradł plecak z laptopem oraz innym przedmiotami. Funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko mieniu ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć znany im Mariusz D. Przygotowali działania, podczas których zatrzymali 32-latka. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli łupy pochodzące z włamania przy ulicy Czerskiej oraz inne przedmioty.

Jak ustalili stróże prawa, tej samej nocy złodziej włamał się na Śródmieściu. Mariusz D. wybił szybę w audi, z którego skradł przedmioty o wartości blisko 5.000 złotych. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty. 32-latek odpowie za dwa włamania. Teraz może trafić za kratki nawet na 10 lat.

 

ak, mb

Powrót na górę strony