Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koledzy z więziennej celi

Data publikacji 06.12.2010

Mariusz F. i Łukasz S. poznali się w więziennej celi. Obaj w tym samym czasie przebywali w zakładzie karnym za kradzieże i tam obmyślili plan zdobycia łatwych pieniędzy. 29-latkowie zostali zatrzymani przez bielańskich kryminalnych. Teraz jako recydywiści odpowiedzą za kradzież z włamaniem.

Do pierwszego włamania do samochodu doszło na początku listopada. Sprawca wybił szybę w drzwiach i z pojazdu skradł nawigację. Spowodował straty w wysokości 700 złotych. Dwa dni później, na ulicy Podleśnej doszło do kolejnego włamania. Tym razem z Forda zginął radioodtwarzacz i skórzane zagłówki. W sumie Łukasz S., w ciągu miesiąca włamał się do 9 samochodów. Łącznie spowodował straty w wysokości 18 000 złotych. We włamaniu pomagał mu Mariusz F.

Obaj 29-latkowie poznali się w zakładzie karnym, w którym odbywali karę za kradzieże. Mariusz F. i Łukasz S. przebywali razem w więziennej celi i to tam obmyślili plan na łatwe zdobycie pieniędzy.

Mężczyźni zostali zatrzymani przez bielańskich kryminalnych. Dochodzeniowcy już przedstawili im zarzuty za włamania. Teraz będą odpowiadać jako recydywiści.

dt, eb

Powrót na górę strony