Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził maczetą i młotkiem

Data publikacji 03.12.2010

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 19-latka, który groził swojemu byłemu pracodawcy maczetą. W ten sposób mężczyzna domagał się dodatkowej wypłaty za swoją pracę. Jak się potem okazało, nie było to jedyne przestępstwo na jego koncie. Kilka dni wcześniej groził również swojej matce młotkiem. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Ursynowscy policjanci, którzy zostali powiadomieni o zdarzeniu, ustalili, że młody człowiek pojawił się u swojego byłego szefa w celu odebrania zaległej pensji. Kiedy mężczyzna odmówił wypłaty pieniędzy, twierdząc, że już się rozliczyli, 19-latek postraszył go maczetą. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Jak się potem okazało, mężczyzna kilka dni wcześniej groził również swojej matce młotkiem. Zebrany przez śledczych materiał w pozwolił na przedstawienie mu w prokuraturze dwóch zarzutów. 19-latek odpowie za groźby, za co grozi mu do 2 lat więzienia.

 

ak, mb

Powrót na górę strony