Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z marihuaną

Data publikacji 03.12.2010

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli kolejnej osobie przedstawią zarzut za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wczoraj po południu zatrzymali Wiktora D., który miał przy sobie dwie działki marihuany. Funkcjonariusze ustalają pochodzenie zabezpieczonego narkotyku, a zatrzymanemu 17-latkowi za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Na ulicy Lipowej w Łazach policjanci obserwowali młodego chłopaka, zachodziło bowiem uzasadnione podejrzenie, że może on posiadać narkotyki. Gdy zauważył, że jest obserwowany próbował się oddalić, ale na reakcję było już za późno. Policjanci przystąpili do legitymowania.

Legitymowany 17-latek był bardzo niespokojny i zdenerwowany. Okazało się, że miał w kieszeni dwie torebki strunowe z suszem roślinnym. Wiktor D. został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a wykonane badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Funkcjonariusze ustalają teraz, gdzie nastolatek kupował narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie prawem zabronionych środków ustawa przewiduje karę nawet do 3 lat więzienia.

bw/hkk

Powrót na górę strony