Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po 3 zarzuty dla każdego

Data publikacji 03.12.2010

Zarzuty uszkodzenia mienia, naruszenia miru domowego oraz kradzieży z włamaniem do domu usłyszeli Stanisław K. i Zbigniew K., zatrzymani przez wawerskich policjantów. Mężczyźni zostali nakryci przez właściciela działki w jego domku letniskowym. Stróże prawa zabezpieczyli mnóstwo przedmiotów pochodzących z wcześniejszego włamania. Grozi im do 10 lat więzienia.

Policjantów z Wawra wezwał właściciel działki. W swoim domku letniskowym zastał dwóch intruzów. Mężczyźni uszkodzili zamki i wtargnęli do środka, a nawet byli już zadomowieni i prawdopodobnie planowali dłuższy pobyt. Dodatkowo zgromadzili mnóstwo różnych przedmiotów, m.in.: grzejniki, kuchenki, kołdry, obrazy i klasery z pocztówkami.

Funkcjonariusze zatrzymali Stanisława K. i Zbigniewa K. Jak ustalili, zabezpieczone rzeczy pochodziły z wcześniejszego włamania, którego zatrzymani dokonali wspólnie z pewnym obcokrajowcem.

Dochodzeniowcy z komisariatu przy ulicy Mrówczej przedstawili mężczyznom po 3 zarzuty. Odpowiedzą za uszkodzenie mienia, naruszenie miru domowego i kradzież z włamaniem. Odzyskane przedmioty niebawem powrócą do prawowitego właściciela.

 

ak, jw
 

Powrót na górę strony