Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za "wyrwę" torebki

Data publikacji 02.12.2010

Policjanci z Nasielska rozwiązali sprawę kradzieży torebki na tzw. wyrwę. 31-letnia kobieta straciła wówczas dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że odpowiedzialnym za to może być 21-letni Arkadiusz M., któremu już przedstawiono zarzut kradzieży. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 21 października 2010 roku o 22:30 w Nasielsku na ul. Młynarskiej. Wówczas to, jak wynika z ustaleń policjantów, 31-letnia kobieta wracała z pracy do domu. Nagle od strony parku wybiegł mężczyzna, wyrwał jej torebkę i uciekł. Poszkodowana wraz z torbą straciła dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze oraz inne drobne przedmioty. Jak tylko do policjantów z komisariatu w Nasielsku dotarła informacja o zdarzeniu, od razu zaczęli typować podejrzanego o dokonanie tej napaści. Niestety informacji dotyczących sprawcy było niewiele. Wiadomo było, że był to młody mężczyzna. Na głowie miał  kaptur, dlatego nawet rysopis sprawcy był niedokładny.

Wiele przesłuchań, ustaleń, a przede wszystkim dzięki pracy kryminalnych doprowadziło do rozwiązania sprawy. Trop prowadził do 21-letniego Arkadiusza M. Mężczyzna został przesłuchany i podczas rozmowy z policjantami przyznał się do kradzieży torebki damskiej. Według jego relacji skradzione rzeczy wyrzucił. Policjanci już przedstawili mu zarzut dokonania przestępstwa. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ij

 

Powrót na górę strony