Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał chodnikiem i nie zatrzymał się do kontroli

Data publikacji 01.12.2010

Policjanci z Łomianek zatrzymali Grzegorza L. Kierowcę bmw funkcjonariusze zauważyli, gdy jechał chodnikiem. Natychmiast podjęli próbę zatrzymania mężczyzny do kontroli drogowej. Pomimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania, 27-latek jechał dalej. Policjanci ruszyli w pościg za Grzegorzem L. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła 23.00, gdy patrolujący ulice Łomianek policjanci zauważyli na parkingu kobietę próbującą odciągnąć znanego im Grzegorza L. od samochodu. Po chwili jednak mężczyzna wsiadł do pojazdu i odjechał z parkingu, jechał po chodniku. Policjanci zareagowali natychmiast. Postanowili zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę bmw. W tym momencie mężczyzna zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim. Po przejechaniu kilkuset metrów 27-latek kontynuował ucieczkę pieszo, zostawiając otwarty samochód z włączonymi jeszcze światłami.

W wyniku podjętego pościgu, policjanci zatrzymali Grzegorza L. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy i osadzili 27-latka w policyjnej celi. Wczoraj detektywi z komisariatu w Łomiankach przedstawili Grzegorzowi L. zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

ak, ego

Powrót na górę strony