Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana do kontroli zatrzymała się w zaspie

Data publikacji 30.11.2010

Pomimo bardzo trudnych warunków drogowych, wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy wsiadają za kierownice pod wpływem alkoholu. Wczoraj w ręce policjantów z Nasielska wpadła 22-letnia Weronika M., której badanie alkomatem wykazało 2,2 promila alkoholu w organizmie. Do kontroli zatrzymała się w zaspie.

Wczoraj policjanci z komisariatu w Nasielsku zauważyli kierującą fiatem uno. Postanowili zatrzymać ją do kontroli drogowej. Kobieta na widok mundurowych nie zdążyła zareagować właściwie. Najprawdopodobniej wpadła w poślizg, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w zaspę. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 22-latka była pijana. Badanie alkomatem wykazało u niej 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację i powiadomili ojca kobiety o całym zdarzeniu. Mężczyzna zaopiekował się córką i pojazdem. W najbliższym czasie Weronika M. zostanie przesłuchana. Grozić jej może odpowiedzialność karna za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

ea/ij

 

Powrót na górę strony