Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

4 promile i dwie kolizje

Data publikacji 30.11.2010

Policjanci zatrzymali 37-letniego kierowcę. Piotr Cz. mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę renault i spowodował dwie kolizje. Swoja jazdę zakończył dopiero wtedy, gdy uderzył w przydrożny słupek. Jak się potem okazało, mężczyzna nie miał również prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o pijanym kierowcy renault scenic, który jadąc w kierunku Wilanowa spowodował dwie kolizje. Jak ustalili policjanci, mężczyzna na Trasie Siekierkowskiej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy audi, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Następnie w rejonie ulicy Sikorskiego wpadł w poślizg i najechał na hondę, od której odbił się, zjechał na chodnik i uderzył w przydrożne słupki. Piotr Cz. miał w organizmie prawie 4 promile alkoholu. 37-latek został zatrzymany.

Wczoraj mokotowscy policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut za jazdę w stanie nietrzeźwości. Piotr Cz. został również ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, ponieważ nie posiadał prawa jazdy. Nieodpowiedzialny kierowca odpowie także za spowodowanie kolizji drogowych. Teraz może trafić za kratki nawet na 2 lata.

 

ak, mb

Powrót na górę strony