Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groźny rozbójnik za kratami

Data publikacji 30.11.2010

Groźny rozbójnik, który od kilku miesięcy terroryzował mieszkańców Targówka trafił na trzy miesiące za kratki. 28-letni Łukasz S. atakował nożem lub przedmiotem przypominającym broń palną ekspedientki, przechodniów, pracowników salonu gier i zakładu bukmacherskiego. Podczas jednego z napadów 28-latek ranił pokrzywdzoną nożem w rękę. Łukasza S. zatrzymali policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Targówka. Straty wyniosły prawie 3000 złotych. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Trzy dni temu policjanci z ogniwa patrolowo  interwencyjnego zatrzymali po pościgu rozbójnika. 28 – letni Łukasz S. napadł na ulicy Malborskiej na kobietę i zabrał jej torebkę. Od ponad miesiąca poszukiwali go kryminalni z Targówka. Wytypowali go jako sprawcę brutalnych napadów, które miały miejsce, jeden w październiku i sześć w listopadzie br.

Łukasz S. był bardzo brutalny. Na ulicy napadał z nożem. Przykładał go ofiarom do szyi i brzucha. W jednym z przypadków ranił pokrzywdzoną w rękę. Do sklepów, zakładu bukmacherskiego, kwiaciarni i salonu gier wszedł z przedmiotem przypominającym broń palną. We wszystkich przypadkach żądał cennych rzeczy. Wczoraj usłyszał w prokuraturze aż siedem zarzutów: usiłowania rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, kradzieży rozbójniczej, cztery rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz kradzieży. Może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

dt, mb


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.81 MB)

Powrót na górę strony