Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi w "Trzeźwy poranek" w Warszawie

Data publikacji 22.11.2010

Wśród 840 skontrolowanych dwóch kierowców było nietrzeźwych. Obaj popełnili wykroczenie, mieli 0,42 i 0,44 promila alkoholu w organizmie. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na ul. Pułkowej, w Al. Jerozolimskich, Swojskiej, Powązkowskiej, Lucerny i Bora Komorowskiego.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na ul. Pułkowej, w Al. Jerozolimskich, Swojskiej, Powązkowskiej, Lucerny i Bora Komorowskiego w Warszawie. Skontrolowali 840 kierowców. W ręce Policji wpadło 2 nietrzeźwych kierowców. Na ul. Bora Komorowskiego policjanci zatrzymali do kontroli bmw. 56-letni Zbigniew R. miał około 0,44 promila alkoholu we krwi. Z kolei na ul. Swojskiej wpadł w ręce funkcjonariuszy jadący vw 30-letni Maciej K. Miał 0,42 promila.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

dt

 

Powrót na górę strony