Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwoje zatrzymanych i amfetamina

Data publikacji 16.11.2010

Kryminalni z Pragi Południe zatrzymali 20-letnią Izabelę L., która w mieszkaniu miała prawie 57 gramów amfetaminy, a w torebce w tamponach ukrywała jeszcze 5 gramów. Niedługo później wpadł jej konkubent, 29-letni Sebastian O., który jak dowiedli policjanci pomagał w handlu narkotykami. Kobiecie grozi do 8 lat więzienia, natomiast mężczyźnie do 10 lat. 29-latek został objęty policyjnym dozorem.

Policjanci wydziału kryminalnego otrzymali informację, że pewien młody mężczyzna i jego konkubina, którzy wspólnie wynajmują mieszkanie na terenie Grochowa mogą mieć związek z przestępczością narkotykową.

Funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania późnym popołudniem, 20-letnia Izabela L. właśnie wychodziła. Kryminalni przeprowadzili przeszukanie mieszkania. Znaleźli i zabezpieczyli 57 poporcjowanych działek amfetaminy i wagę elektroniczną. Na tym jednak nie koniec. W torebce, w tamponach skrywała jeszcze kolejnych 5 gramów tego narkotyku. Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi jej do 8 lat więzienia.

Na zatrzymaniu 20-latki kryminalni nie poprzestali. Bardzo szybko dotarli również do 29-letniego Sebastiana O. Na podstawie zebranego materiału dowodowego w prokuraturze przedstawiono mężczyźnie zarzut pomocnictwa w handlu narkotykami. Zastosowano wobec podejrzanego policyjny dozór. Sebastianowi O. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

dt, jw
 

 

Powrót na górę strony