Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamiast do kasy wkładała do kieszeni

Data publikacji 15.11.2010

Kryminalni z Bielan zatrzymali 41-letnią kobietę, która przywłaszczyła z kasy apteki około 5 000 złotych. Właścicielka zorientowała się, że brakuje towaru i pieniędzy. Monitoring zainstalowany w aptece jednoznacznie wskazał na Annę S. Kobiecie został przedstawiony zarzut. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jedna z pracownic apteki na Bielanach, borykała się z poważnymi problemami finansowymi. Znalazła sposób na wyjście z długów, który niestety naraził inną osobę na straty finansowe. 41-latka po zrealizowaniu recepty, pieniądze od klienta wkładała do kieszeni, zamiast do kasy. W ten sposób, w ciągu 3 miesięcy przywłaszczyła około 5 000 złotych. Gdy właścicielka zorientowała się, że brakuje pieniędzy i towaru zaczęła baczniej przyglądać się swoim pracownikom. Jej przypuszczenia potwierdziło jeszcze nagranie z monitoringu zainstalowane w aptece. Szybko wyszło na jaw, że to właśnie Anna S. oszukuje właścicielkę apteki.

Kryminalni z Bielan zatrzymali 41-latkę. Kobieta twierdziła, że to poważne problemy finansowe skłoniły ją do takiego postępowania. Dochodzeniowcy już przedstawili jej zarzut. Za przywłaszczenie 5 000 złotych grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, eb

 

 

Powrót na górę strony