Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bazarowe podróbki

Data publikacji 10.11.2010

Obywatel Wietnamu został zatrzymany przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Bielan. Mężczyzna na bazarze wprowadzał do obrotu obuwie sportowe opatrzone zastrzeżonym znakiem towarowym renomowanej firmy światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli 34 pary butów. Moze mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą systematycznie przeprowadzają  działania na bazarze przy ulicy Broniewskiego.

Po raz kolejny akcja zakończyła się zlikwidowaniem stoiska należącego do obywatela Wietnamu, który handlował butami z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Obuwie sportowe sprzedawał w atrakcyjnych cenach. Nie były to jednak towary oryginalne, lecz wykonane ze słabej jakości materiałów, z widocznymi skazami.

Funkcjonariusze zabezpieczyli 34 pary sportowych butów. Obywatel Wietnamu został zatrzymany i już usłyszał zarzut. Teraz poniesie odpowiedzialność za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

dt, eb

 

Powrót na górę strony