Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli okraść i dodatkowo pobili

Data publikacji 09.11.2010

Policjanci z Pruszkowa i Piastowa zatrzymali młodą kobietę i mężczyznę, którzy najpierw zamierzali okraść samochód, a gdy zjawił się jego właściciel napadli na niego. Za pobicie oraz usiłowanie kradzieży grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Tuż przed 6.00 policjanci dostali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Kiedy przybyli na miejsce zastali pokrzywdzonego, który zrelacjonował im zajście. Funkcjonariusze ustalili, że napadnięty przygotowywał się do wyjazdu na jedną z podwarszawskich giełd towarowych. Załadowywał samochód, a to wymagało kilkakrotnego przychodzenia do auta. Kiedy kolejny raz do niego powrócił zauważył, że w samochodzie siedzi młody mężczyzna. Właściciel postanowił go zatrzymać, wywiązała się szarpanina. Wówczas poszkodowany od tyłu został zaatakowany przez kobietę. Napastnicy bili i kopali, a następnie oddalili się w kierunku jednej z piastowskich ulic.

Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców. Już po kilkunastu minutach oboje byli w radiowozach. Na rękach 18-letniej Anny J. oraz 21-letniego Kamila K. widoczne były ślady krwi, które technik kryminalistyki zabezpieczył do badania.

Policjanci ustalili, że pokrzywdzony doznał obrażeń nosa i wymaga hospitalizacji. Sprawcy zostali zatrzymani. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

ea/dn

Powrót na górę strony