Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna realizacja narkotykowa kryminalnych

Data publikacji 09.11.2010

Kilka dni temu policjanci z Bielan zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 27 do 52 lat, podczas realizacji w restauracji, przy bazarze Wolumen. Zabezpieczono wówczas ponad kilogram amfetaminy, tj. 1000 porcji o czarnorynkowej wartości 45.000 zł. W rękach kryminalnych znalazła się kolejna osoba posiadająca znaczne ilości środków odurzających. Tym razem Marcin D. został zatrzymany, a 100 gramów amfetaminy zabezpieczono.

Kryminalni kilka dni temu, w restauracji przy bazarze Wolumen zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 27 do 52 lat. Wówczas zabezpieczono ponad kilogram amfetaminy o czarnorynkowej wartości 45.000 zł. Wszystkich przesłuchano i przedstawiono zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Sąd podjął decyzję o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztu.

Kilka dni później w rękach kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej znalazł się kolejny mężczyzna obracający dużą ilością środków odurzających. Marcin D. został zatrzymany przy ulicy Nocznickiego. 35-latek poruszał się Volkswagenem i tuż po zatrzymaniu pojazdu, wybiegł z niego i próbował uciekać. Kryminalni natychmiast ruszyli w pościg za sprawcą, zatrzymali go i obezwładnili. Marcin D. w bieliźnie schował blisko 100 gramów amfetaminy.

35-latek trafił do policyjnego aresztu, a po przedstawieniu mu zarzutów za wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających, do aresztu śledczego. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dt, eb
 

Powrót na górę strony