Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani na gorącym uczynku

Data publikacji 06.11.2010

Policjanci patrolujący teren warszawskiego Bemowa zatrzymali 27-letniego Sylwestra R. i 29-letniego Łukasza K. Mężczyźni wpadli na gorącym uczynku, gdy włamywali się do domku letniskowego przy ulicy Osmańczyka. Przedstawiono im zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału prewencji patrolujący teren Bemowa otrzymali zlecenie wyjazdu do interwencji na terenie ogródków działkowych. Z przekazanych informacji wynikało, że ma tam miejsce włamanie do domku letniskowego. Policję powiadomili świadkowie, którzy zobaczyli, jak sprawcy usiłują wyważyć przy pomocy łomu drzwi do domku.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zatrzymali 27-letniego Sylwestra R. i 29-letniego Łukasza K. Przy mężczyznach policjanci znaleźli i zabezpieczyli dwa łomy. Po nocy spędzonej w policyjnej celi przedstawiono im zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec Sylwestra R. i Łukasza K. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

jb, mm

Powrót na górę strony