Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina, heroina i ecstasy

Data publikacji 29.10.2010

Amfetaminę, heroinę i ecstasy schował w samochodzie. Zdenerwował się, kiedy policjanci zatrzymali go do kontroli. Czujni mundurowi od razu zauważyli, że coś jest nie tak. Nie pomylili się. Obywatel Armenii zostali zatrzymany, a narkotyki zabezpieczono Za posiadanie środków odurzających i ukrywanie cudzego dokumentu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z patrolówki zauważyli samochód jadący ulicą Schroegera. Kierował nim młody mężczyzna. Mundurowi zatrzymali pojazd. Podczas sprawdzania dokumentów, kierowca dziwnie się zachowywał, był bardzo zdenerwowany kontrolą funkcjonariuszy. Czujni policjanci od razu to zauważyli. Dokonali więc kontroli osobistej i znaleźli w jego odzieży dowód osobisty wystawiony na kobietę i kartę bankomatową, która została niedawno skradziona. Patrolowcy przeszukali jeszcze wnętrze pojazdu. Wewnątrz znaleźli torebki z zapięciami strunowymi z zawartością różnych środków odurzających. Na miejsce został również wezwany przewodnik z psem do wyszukiwania narkotyków.

Obywatel Armenii został zatrzymany, a narkotyki zostały zabezpieczone. Przeprowadzone badania wykazały, że 30-latek miał w samochodzie amfetaminę, heroinę, ecstasy oraz 64 tabletki jakiejś nieznanej substancji.

Mężczyzna dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających i ukrywania cudzego dokumentu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


eb

 

Powrót na górę strony