Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znowu groziła siostrze

Data publikacji 28.10.2010

Na trzy miesiące do aresztu trafiła zatrzymana przez policjantów z warszawskich Włoch Anna K. Kobieta na początku października opuściła zakład karny, w którym odbywała karę za kierowanie gróźb karalnych wobec siostry. Nie wyciągnęła jednak żadnych wniosków z pobytu za kratkami. Pijana 26-latka znowu groziła siostrze, że pozbawi ją życia.

Pierwsza informacja o agresywnym zachowaniu Anny K. dotarła do policjantów z warszawskich Włoch w czerwcu. Pijana kobieta, wymachując nożem kuchennym, groziła siostrze, że ją zabije. Ponadto uszkodziła drzwi wejściowe do mieszkania pokrzywdzonej. Kilka miesięcy temu zapadł wyrok skazujący 26-latkę na karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Kilka dni temu Anna K. wróciła do domu pijana. Kobieta znowu zaczęła grozić siostrze, że pozbawi ją życia. Pokrzywdzona wezwała Policję. Funkcjonariusze zatrzymali agresywną kobietę. 26-latka najpierw trafiła do ośrodka dla osób nietrzeźwych, a potem do policyjnego aresztu.

Wczoraj sąd zastosował wobec zatrzymanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Anna K. najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami.

ea/ew

Powrót na górę strony