Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po narkotykach i z narkotykami

Data publikacji 27.10.2010

Policjanci z Ursusa zatrzymali 24-letniego Macieja F. Mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli wyszło również na jaw, że ma przy sobie dwie porcje marihuany. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ursusa przejeżdżając ulicą Rakietników zwrócili uwagę na jadącego volkswagena. Kierowca tego samochodu przyspieszał, po chwili bez powodu hamował.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Podejrzewali, że osoba siedząca za kierownicą może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Po kilku minutach wszystko było jasne. 24-letni Maciej F. prowadził samochód pomimo tego, że wcześniej zażywał narkotyki, co potwierdziło przeprowadzone w szpitalu badanie. Nie było to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna. W jego samochodzie funkcjonariusze ujawnili dwie porcje marihuany.

24-latek trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mu 2 zarzuty: kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków i posiadania marihuany. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/ew

Powrót na górę strony