Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani opiekowali się swoim synem

Data publikacji 27.10.2010

Policjanci z komisariatu w Karczewie zatrzymali rodziców niespełna dwuletniego chłopca, którzy będąc kompletnie pijani sprawowali nad nim opiekę. 26–latka i 34-latek usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Otwocka prokuratura zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Może im grozić nawet do 5 lat więzienia.

Patrolowcy z Karczewa zostali powiadomieni przez dyżurnego komisariatu, że w jednej z miejscowości w gminie Celestynów kompletnie pijani rodzice opiekują się swoim dzieckiem. Policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce. Szybko ustalili, że 34–letni Cezary T. i jego żona 26–letnia Tatiana M. cały dzień pili alkohol zupełnie nie zajmując się swoim niespełna dwuletnim synem. Gdy babcia chłopca zwróciła im uwagę, zareagowali krzykiem i przekleństwami.

Oboje rodzice zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Kobieta miała we krwi blisko 2,8 promila alkoholu, a jej mąż ponad 2,6 promila. Ich dziecko trafiło do szpitala. Zatrzymani usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Otwocka prokuratura zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Może im grozić nawet do 5 lat więzienia.

 

ak, ds

Powrót na górę strony