Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka kierowcy bez „prawka”

Data publikacji 25.10.2010

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata 126 p. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego Przemysław F. przy sobie także nie miał. Jak się okazało, uprawnienia do kierowania pojazdem wcześniej stracił.

Wczorajszą noc, w nowodworskiej celi spędził Przemysław F. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów tuż po tym, jak został zatrzymany do kontroli drogowej na ul. Mieszka I w Nowym Dworze Mazowieckim. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 26-latka i okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie ani prawa jazdy, ani dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Policjanci z prewencji zatrzymali Przemysława F. Jak się okazało, mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, wcześniej je stracił. Zatrzymany noc spędził w policyjnej celi. Wczoraj został przesłuchany i przedstawiono mu zarzut kierowania pojazdem po alkoholu. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

ak, ij

 

Powrót na górę strony