Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobicie przed klubem

Data publikacji 22.10.2010

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Targówka zatrzymali sprawcę pobicia uczestnika dyskoteki, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. 28-letni Norbert L. miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony chłopak został pobity, ponieważ stanął w obronie swojej dziewczyny.

Podczas nocnej służby, patrol Policji z Targówka dostrzegł pod jednym z klubów niewielkie zbiegowisko. Na ulicy leżał dotkliwie pobity człowiek. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Zatrzymali wskazanego przez dziewczynę pobitego chłopaka sprawcę napaści, którym okazał się 28-letni Norbert L. Mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Ranny w głowę mężczyzna trafił do szpitala, a pijany napastnik do izby wytrzeźwień.

W trakcie przesłuchań policjanci z Targówka ustalili, że pokrzywdzony chłopak został pobity, ponieważ stanął w obronie swojej dziewczyny, którą pijany Norbertem L. zaczepiał podczas tańca.

Norbert L. przyznał się do pobicia uczestnika dyskoteki. Teraz może mu grozić od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/mb

Powrót na górę strony