Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z papierosami z przemytu

Data publikacji 18.10.2010

Policjanci z Legionowa zatrzymali 67-letniego Eugeniusza D. W wynajmowanej przez niego piwnicy znaleźli ponad 900 paczek papierosów. Mężczyzna handlował wyrobami pochodzącymi z przemytu na lokalnym targowisku i był już wcześniej wielokrotnie zatrzymywany przez policjantów za tego typu przestępstwa. Jego sprawa kolejny raz trafi na sądową wokandę.

Mężczyzna jest doskonale znany funkcjonariuszom z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą. Był już wielokrotnie przez nich zatrzymywany za nielegalny handel papierosami na lokalnym targowisku. Tym razem policjanci „namierzyli” miejsce, w którym Eugeniusz D. ukrywał towar.

Rano weszli do bloku przy ulicy Suwalnej w Legionowie. Kontrola piwnicy należącej do 67-latka nic nie wykazała, ale inna piwnica, do której mężczyzna miał klucze pełna była papierosów pochodzących z przemytu. W sumie 935 paczek papierosów o czarnorynkowej wartości ponad 6000 złotych.

Eugeniusz D. został przez policjantów zatrzymany, a znaleziony towar zabezpieczony jako dowód w sprawie. Teraz sprawcy za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

dt, rsz

 

 

Powrót na górę strony