Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała

Data publikacji 12.10.2010

Najpierw razem pili alkohol. Potem doszło między nimi do kłótni. 29-latek został zatrzymany przez policjantów z Brwinowa pod zarzutem ciężkiego uszkodzenia ciała. 32-latek trafił do szpitala z obrażeniami głowy i pleców. Sprawca usłyszał zarzut. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotnie popołudnie, tuż przed 19.00 policjanci z Brwinowa zostali powiadomieni, że w piwnicy jednego z domów w miejscowości Grudów, doszło do poważnego zdarzenia. Z relacji świadków wynikało, że dwaj mężczyźni najpierw pili wspólnie alkohol. Kiedy dołączyła do nich kobieta, doszło do kłótni. Jeden z mężczyzn stanął w obronie znajomej i kilkakrotnie uderzył siekierą drugiego.

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Tymczasem świadkowie wskazali policjantom, gdzie uciekł napastnik. Po kilkunastu minutach kryminalni zatrzymali Sylwestra D. Miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Policjanci z pruszkowskiej dochodzeniówki skierowali wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Dzisiaj z materiałami zapozna się sąd.  Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ak, dn
 

Film Odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Odpowie za ciężkie uszkodzenie ciała (format flv - rozmiar 1.43 MB)

Powrót na górę strony