Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili go, bo miał lepsze branie

Data publikacji 12.10.2010

Dwóch mężczyzn w wieku 29 i 36 lat trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak w nocy dotkliwie pobili swojego znajomego. Dawid T. i Piotr S. wybrali się z kolegą na ryby. Tuż po północy doszło da awantury między mężczyznami, napastnicy pobili 55-latka i uciekli. Chwilę później zostali zatrzymani przez policjantów z Wieliszewa.

Do zdarzenia doszło w nocy w miejscowości Sikory nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego. Jak ustalili policjanci z Wieliszewa, trójka znajomych wybrała się na ryby. Na miejscu pili alkohol. W pewnym momencie doszło do sprzeczki o wędki. Awantura zakończyła się dotkliwym pobiciem mężczyzny przez Dawida T. i Piotra S. Napastnicy uciekli. Wezwali jednak pogotowie ratunkowe do 55-latka.

O wszystkim powiadomiono policjantów z Wieliszewa. Po kilkudziesięciu minutach zatrzymali oni w pościgu sprawców przestępstwa. 29-latek i 36-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Obaj znani są policji, Byli już wielokrotnie notowani za rozboje, kradzieże, włamania i pobicia. Teraz grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

 

ak, rsz
 

Powrót na górę strony