Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spowodował pożar, został zatrzymany

Data publikacji 12.10.2010

Wczoraj policyjni detektywi z Izabelina przedstawili zarzut spowodowania pożaru Adamowi K. Mężczyzna podczas demontażu pojazdu uszkodził przewód instalacji gazowej. Zbiornik był pełen gazu, a mężczyzna palił papierosa. To najprawdopodobniej wywołało pożar. Spaliło się auto, budynek mieszkalny i dach sąsiedniego domu. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Pijanego mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze policji. Podczas przesłuchania przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

O 13.30 policjanci z Izabelina zostali powiadomieni o pożarze w Sierakowie. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy Policji i strażaków. Gdy gaszono pożar, policjanci ustalili przebieg zdarzenia. Jak się okazało, Adam K. podczas demontażu pojazdu uszkodził przewód instalacji gazowej. Zbiornik był pełen gazu, a mężczyzna palił papierosa. To najprawdopodobniej spowodowało pożar. Ogień przeniósł się szybko na pobliskie zabudowania.

Spalił się samochód, budynek mieszkalny oraz częściowo dach drugiego budynku. Na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. Adam K. był pijany. Miał 2,7 promila alkoholu we krwi. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Gdy wytrzeźwiał, detektywi z Izabelina przedstawili mu zarzut spowodowania pożaru. Adam K. przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ak, ego
 

Powrót na górę strony