Działania

„ Jak szybko to nie na drodze ”

Z dniem 20.02.2020 roku ruszyła kampania społeczna Komendy Stołecznej Policji „ Jak szybko to nie na drodze”. Krótkie spoty powstały we współpracy ze znanymi osobami, które prezentowane były co tydzień. W ten sposób chcieliśmy i chcemy uświadomić wielu kierowcom, że adrenalinę, którą wywołuje szybkość, można podnieść w inny sposób.

Pomysł na kampanię wypłynął od policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji z grupy SPEED, którzy na co dzień podczas służby walczą z „piratami” drogowymi niestosującymi się do ograniczeń prędkości.

Po dłuższej przerwie związanej z Covid-19 wracamy z kolejną odsłoną naszych spotów. Dotąd ukazały się trzy materiały, na których mogliśmy zobaczyć m.in. Karolinę Pilarczyk, Roberta Korzeniowskiego oraz Wojciecha Brzozowskiego. Dzisiaj przypominamy drugi spot kampanii społecznej Komendy Stołecznej Policji „ Jak szybko to nie na drodze”, z udziałem Roberta Korzeniowskiego, czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym.

Już w ten piątek czeka na państwa kolejna, ostatnia już  w tej kampanii odlotowa niespodzianka !

Zachęcamy zatem do korzystania z materiałów, a tym samym promowania bezpieczeństwa na drodze, szczególnie w okresie wakacyjnym, który można spędzić z prędkością, ale niekoniecznie na drodze.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

tekst: st.sierż Gabriela Putyra; foto: Marek Szałajski; film: podkom. Rafał Retmaniak


 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 24.78 MB)

Powrót na górę strony