Policjanci w Volvo Triathlon Series

Data publikacji 15.07.2015

12 lipca na wodach Jeziora Zegrzyńskiego odbył się Volvo Triathlon Series. Nad jego przebiegiem czuwali policjanci rzeczni oraz ratownicy Legionowskiego WOPR. Wśród zawodników na dystansie 1/8 i 1/4 Iron Man wystartowali również funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego. Jesteśmy pełni uznania dla ich hartu ducha i ciała.

W niedzielę 12 lipca 2015 roku odbył sie kolejny Volvo Triathlon Series na wodach Jeziora Zegrzyńskiego. Na dystansie 1/4 i 1/8 Iron Man wystartowali również policjancji Komisariatu Rzecznego. m.in. post Agata Bryndza, której był to już 5 start w triathlonie a czwarty w tym roku! Agata zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Policjantka może pochwalić się też II miejscem na triathlonowym dystansie olimpijskim w środ koniet, który zdobyła 28 czerwca na zawodach w Pniewach.

Dla drugiego naszego funkcjonariusza mł.insp Jarosława Kwiatka był to debiutancki start w triathlonie. Wystartował na dystansie 1/4 Iron Man i uzyskał 164 miejsce w klasyfikacji Open. Dotychczas zdobywał medale na imprezach biegowych, a w tym roku dołaczył do swej kolecji piekny medal Triathlonowy.

Na drugim dystasie wystartowała policyjna sztafeta, w której składzie znaleźli się st.sierż. Juliusz Malinowski (pływanie) oraz st. sierż Jarosław Brodowski (bieg). Wraz z fukcjonariuszem z KP Warszawa Zachód (rower) zajęli 13 miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemu pokonania tego morderczego wysiłku i czekamy na kolejne wspaniałe wyniki sportowe zdobywane przez naszych funkcjonariuszy.