Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja prasowa „Bezpiecznie nad Wisłą”

Data publikacji 20.09.2022

19 września Komendant Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie mł. insp. Marek Gago wraz funkcjonariuszami jednostki gościli na terenie Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, gdzie odbyła się konferencja prasowa poświęcona trwającemu od września programowi edukacyjnemu „Bezpiecznie nad Wisłą”.

Komisariat Rzeczny Policji w Warszawie przy współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie oraz legionowskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym realizują od pierwszych dni września program „Bezpiecznie nad Wisłą”.

Celem przedsięwzięcia jest przedstawienie zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, przybliżenia pracy ratownika wodnego oraz funkcjonariusza policji wykonującego pracę na wodzie, omówienia możliwych konsekwencji nieprawidłowych działań nad Wisłą oraz przećwiczenia umiejętności prawidłowego ubierania kamizelki ratunkowej i przeprowadzenia pierwszej pomocy.

Do udziału w programie edukacyjnym „Bezpiecznie nad Wisłą” zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu miast i gmin województwa mazowieckiego położonych wzdłuż rzeki Wisły.

Szczegóły konferencji prasowej oraz programu „Bezpiecznie nad Wisłą”  w linku, zdjęciach i filmie poglądowym poniżej

mł. asp. Aleksandra Wasiak

https://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy/wydarzenia/1200-konferencja-prasowa-program-edukacyjny-bezpiecznie-nad-wisla

https://www.muzeumsportu.waw.pl/edukacja/bezpiecznie-nad-wisla

Film Bezpiecznie_nad_wisla_konsola_MP4.mp4

Pobierz plik Bezpiecznie_nad_wisla_konsola_MP4.mp4 (format mp4 - rozmiar 36.35 MB)

Powrót na górę strony