Kierownictwo

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie

podinsp. Ewa Kaim

Podinspektor Ewa Kaim urodziła się 14 lipca 1976 roku w Warszawie. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Służbę rozpoczęła w 2004 roku w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Rejonowej Policji Warszawa Wola w Referacie do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu. W latach 2007 – 2010 związana z Wydziałem do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Od 2010 roku pełniła służbę na stanowisku specjalisty a następnie eksperta w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji. W latach 2018 – 2020 ekspert Wydziału Dochodzeniowo -Śledczego Komendy Stołecznej Policji.

Od 26 czerwca 2020 roku powołana na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie.

Odznaczona Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę,  Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant,  Odznaką honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej oraz Medalem Stulecia Utworzenia Policji Państwowej.

 

Powrót na górę strony