Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyźni, którzy okradli śpiącego na lotnisku pasażera zostali zatrzymani

Data publikacji 08.01.2020

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży portfela, łańcuszka i dwóch telefonów komórkowych śpiącemu pasażerowi oczekującemu na swój samolot na hali lotniska. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

Kilka dni temu do KPPL Warszawa Okęcie zgłosił się mężczyzna, który poinformował, iż w trakcie oczekiwania na samolot na terenie terminala pasażerskiego zasnął i wtedy został okradziony. W wyniku kradzieży poszkodowany utracił portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie około 300 złotych, dwa telefony komórkowe i złoty łańcuszek. W toku niezwłocznie podjętych działań operacyjnych przez kryminalnych z lotniskowego komisariatu udało się ustalić a następnie zatrzymać sprawców kradzieży. Jak się okazało byli to trzej mężczyźni w wieku od 46 do 67 lat dobrze znani miejscowym stróżom prawa.

 

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty popełnienia kradzieży. Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony