Aktualności

Dokumenty proszę! Nowy magazyn w Radiu Kolor

Data publikacji 30.04.2019

Jakie dokumenty warto mieć przy sobie podczas kontroli? W jakiej sytuacji mogą zostać zatrzymane uprawnienia? Co to jest kaskadowy pomiar prędkości? Posłuchaj Radia Kolor w każdą środę o godzinie 9:15 i 17:15. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji poruszą na antenie tematy, które zabezpieczą Twój portfel, zdrowie i bezpieczeństwo!

Zawiłość przepisów ruchu drogowego potrafi wpędzić w zakłopotanie nawet doświadczonego kierowcę a nieświadomie popełniane błędy i złe nawyki powielane za kierownicą wcale nie ułatwiają drogowej codzienności. 

Kodeks drogowy? Co roku wprowadzane są aneksy, zmiany, nowe rozporządzenia. W tym zamieszaniu ciężko jest się połapać.  Co najgorsze - nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności! 

Punkty lepiej zbieraj na stacji benzynowej! Dlatego posłuchaj Radia Kolor w każdą środę o godzinie 9:15 i 17:15.Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji poruszą na antenie tematy, które zabezpieczą Twój portfel, zdrowie i bezpieczeństwo! 

 

 

 

 

Nagranie audio Jak bardzo niebezpieczna jest prędkość! Na magazyn "Dokumenty Proszę!" zaprasza mł. insp. Piotr Jakubczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Pobierz plik Jak bardzo niebezpieczna jest prędkość! Na magazyn "Dokumenty Proszę!" zaprasza mł. insp. Piotr Jakubczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. (format mp3 - rozmiar 5.58 MB)

Nagranie audio O pieszych na drodze w kolejnym wydaniu magazynu "Dokumenty Proszę!" opowiada podkom. Paweł Przestrzelski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Opis nagrania: O pieszych na drodze w kolejnym wydaniu magazynu \"Dokumenty Proszę!\" opowiada podkom. Paweł Przestrzelski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Pobierz plik O pieszych na drodze w kolejnym wydaniu magazynu "Dokumenty Proszę!" opowiada podkom. Paweł Przestrzelski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. (format mp3 - rozmiar 4.55 MB)

Nagranie audio Na kolejne wydanie magazynu "Dokumenty proszę" zaprasza Aspirant Sztabowy Robert Niedbałko z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Pobierz plik Na kolejne wydanie magazynu "Dokumenty proszę" zaprasza Aspirant Sztabowy Robert Niedbałko z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. (format mp3 - rozmiar 4.72 MB)

Nagranie audio Na kolejne wydanie magazynu "Dokumenty proszę" zaprasza Aspirant Sztabowy Robert Niedbałko z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Pobierz plik Na kolejne wydanie magazynu "Dokumenty proszę" zaprasza Aspirant Sztabowy Robert Niedbałko z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. (format mp3 - rozmiar 3.78 MB)

Nagranie audio Na kolejne wydanie magazynu "Dokumenty Proszę!" zaprasza podkom. Paweł Przestrzelski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Pobierz plik Na kolejne wydanie magazynu "Dokumenty Proszę!" zaprasza podkom. Paweł Przestrzelski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. (format mp3 - rozmiar 4.2 MB)

Nagranie audio O czym warto pamiętać przygotowując się do dalekiej podróży za kierownicą? Na magazyn "Dokumenty Proszę" zaprasza Sierżant Sztabowy Katarzyna Nykiel z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji

Pobierz plik O czym warto pamiętać przygotowując się do dalekiej podróży za kierownicą? Na magazyn "Dokumenty Proszę" zaprasza Sierżant Sztabowy Katarzyna Nykiel z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji (format mp3 - rozmiar 5.04 MB)

Nagranie audio Od niedawna nie ma obowiązku posiadania niektórych dokumentów podczas kontroli drogowej. O jakie dokumenty chodzi? Na pierwsze wydanie magazynu "Dokumenty Proszę!" zaprasza Mł. insp. Piotr Jakubczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Pobierz plik Od niedawna nie ma obowiązku posiadania niektórych dokumentów podczas kontroli drogowej. O jakie dokumenty chodzi? Na pierwsze wydanie magazynu "Dokumenty Proszę!" zaprasza Mł. insp. Piotr Jakubczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. (format mp3 - rozmiar 4.33 MB)

Powrót na górę strony