Aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE - "JADĘ BEZPIECZNYM AUTEM – PRZEDWAKACYJNY PRZEGLĄD POJAZDÓW 2022"

Data publikacji 23.06.2022

Dojedź bezpiecznie na wakacje! Przed podróżą sprawdź bezpłatnie swój pojazd w warunkach diagnostycznych. Skorzystaj również z bezpłatnej dezynfekcji układu wentylacyjnego oraz wnętrza pojazdu – ozonowania.

To kolejna edycja działań "JADĘ BEZPIECZNYM AUTEM" - przedwakacyjny przegląd pojazdu.

Zachęcamy kierowców do sprawdzania stanu technicznego swoich pojazdów, nie tylko podczas okresowych badań technicznych, wynikających z ustawowych obowiązków, ale także w sytuacjach, kiedy planujemy wyjazd w dalszą podróż. W związku z tym, na terenie stacji kontroli pojazdów znajdującej się przy Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w Warszawie, uprawniony diagnosta oraz policjanci przeprowadzą bezpłatne sprawdzanie stanu technicznego pojazdów. Kontroli zostaną poddane układy mające bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, takie jak: układ hamulcowy, układ kierowniczy, układ zawieszenia, jezdny w tym ogumienie oraz układ wydechowy i oświetlenie. W związku z tym Wydział Ruchu Drogowego KSP przy współpracy z Polską Izbą Ubezpieczeń oraz Zespołem Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w Warszawie 25 czerwca 2022 r. w trosce o bezpieczeństwo podróżujących, przeprowadzi nieodpłatnie sprawdzenie stanu technicznego pojazdów wszystkim chętnym.

W samochodach, które będą uczestniczyć w akcji zostanie również przeprowadzona bezpłatna dezynfekcja układu wentylacyjnego oraz wnętrza pojazdu – ozonowanie.

Sprawdzenia pojazdu będzie można dokonać w godz. 9:00 - 17:00
w dniu 25 czerwca 2022 r. na terenie Stacji Kontroli Pojazdów WX/195/P
przy Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1
w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 56.

Do zobaczenia!

Powrót na górę strony