Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany mężczyzna posiadał w mieszkaniu narkotyki

Policjanci 11 kompanii Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 32-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sąd, który w trakcie zatrzymania trzymał w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków.

Funkcjonariusze z uzyskanych wcześniej informacji ustalili adres pod którym może przebywać poszukiwany mężczyzna. Mundurowi udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali 32-latka, który był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia, który zlecił bezzwłoczne doprowadzenie poszukiwanego do aresztu śledczego, celem odbycia kary 75 dni pozbawienia wolności.

W trakcie interwencji mundurowi zauważyli w mieszkaniu mężczyzny sprzęt laboratoryjny oraz wyczuli specyficzny chemiczny zapach. 32-latek nie potrafił logicznie odpowiedzieć na pytania zadawane przez mundurowych dotyczące posiadanego sprzętu. Po przeszukaniu mieszkania, policjanci ujawnili znaczną liczbę woreczków foliowych z zapięciem strunowym z zawartością proszku w kolorze białym i żółtym. Po późniejszym zważeniu i zbadaniu substancji okazało się, że całkowita ich waga przekracza 1 kg, a większa jej część to amfetamina. Substancje oraz sprzęt został zabezpieczony, a mężczyzna przewieziony do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Grenadierów, gdzie funkcjonariusze wykonali dalsze czynności.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie zaczeka na dalsze czynności w jego sprawie.

Powrót na górę strony