Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających

Policjanci 9 kompanii Oddziału Prewencji Policji zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym, który jak się później okazało kierował pod wpływem środków odurzających i posiadał przy sobie marihuanę.

Policjanci podjęli interwencję przy ul. Puławskiej w Piasecznie, kiedy zauważyli jak kierujący samochodem osobowym marki Citroen, nie stosuje się do znaku B-21 (zakaz skręcania w lewo). W trakcie kontroli drogowej uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie 25-letniego kierowcy. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna nie potrafił złożyć sensownego zdania, jego mowa była bełkotliwa, a percepcja zaburzona. W związku z podejrzeniem, że kierujący zażywał środki odurzające, został on zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie przy ul. Kościelnej.

Na miejscu policjanci ujawnili w odzieży zatrzymanego torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego. Substancja została zbadana testerem narkotykowym, które to badanie potwierdziło, że była to marihuana.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwa których się dopuścił grozi mu kilka lat pozbawiania wolności oraz utrata prawa jazdy.

Powrót na górę strony